Rabaty

SREBRO  

Zakupy na kwotę powyżej 100zł premiowane są darmową wysyłką. Darmowa wysyłka dotyczy tylko i wyłącznie wysyłki na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Z darmowej wysyłki może skorzystać tylko i wyłącznie Klient który skorzysta z opcji przedpłaty za zakupiony towar. Promocja niedotyczy wysyłki za pobraniem.

Szczegóły w regulaminie sklepu. Punkt X. Promocje i rabaty

Jeżeli klient skorzysta przy składaniu zamówienia z kodu rabatowego, udzielony rabat nie będzie uzwględniał przedmiotów objętych już promocją katalogową (oznaczonych znakiem "PROMOCJA"). Produkty nie objęte jakąkolwiek obniżką katalogową będą po zatwierdzeniu kodu automatycznie przecenione o wysokość przyznanego rabatu.

W sytuacji w której klientowi przysługuje rabat wynikający z przekroczenia jakiegokolwiek progu kwotowego (progi wykazane na poniższej tabeli), a ponadto użyty zostanie jakikolwiek kod rabatowy, system przyzna klientowi bardziej korzystny rabat. Jednocześnie drugi z dostępnych rabatów (mniej korzystny) zostanie wykluczony. Od tej reguły mogą występować ewentualne wyjątki. W przypadku ich wystąpienia, będą wyraźnie zaznaczone w opisie danej promocji.